Лелееее, каква „вожња“! Од мака и искочија градите! :)

31 октомври, 20110
ddd

Неименувана девојка сакаше да го осети адреналинот на брзото возење. Се појави на патеката, седна до возачот, не стави кацига, ниту појас, а потоа следуваше дивото возење на професионалецот.

Покрај тоа што цврсто се држеше и правеше гримаси, почна се да и излегува од кошулата…

Девојкаат во бела кошула стана вистински хит, а возачот им покажа на мажите како најлесно да соблечат девојка без раце 🙂

httpv://www.youtube.com/watch?v=pFBD8TVK6z4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş