Натка се „клецка“ со Албански тајкун :) Е тоа се вика братство единство :)

20 август, 20110
bekvalac

Српската пејачка Наташа Беквалац била видена во Пореч во друштво на контроверзен бизнисмен со албанско потекло, Чазим Османи.

Наводно, неодамна таа била забележана во овој град со бизнисменот кого уште го нарекуваат Феликс.

Наташа наводно, со Османи биле на вечера во еден поречки ресторан, каде постојано се смешкале и разговарале.

Наташа на овие тврдења изјавила „точно е дека бев во Пореч кај пријател, но вашите информации нема да ги коментирам бидејќи се глупости“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi