Па што да правам кога ми се спие “бе”:)))?! Се веројатно – освен “ова”:)))

23 октомври, 20110
07

Овие луѓе веројатно го обожаваат зборот адреналин, а и неговото значење богами. Малку луѓе би се осудиле да направат вакво нешто, дури ни искуните планинари. Сите шатори се поставени на карпа и еден пограшен потег завршува фатално. Погледнете!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma