Патрик Демпсеј си оди од “Вовед во Анатомија”?

1 јуни, 20111
VALENTINES DAY

Згодниот актер Патрик Демпсеј, кој имаше една од главните улоги во хит серијата “Вовед во Анатомија” го најави своето заминување од серијата. Со ова тој даде можност дека ова е последна сезона на овој филм. Не знам што ќе биде со другите ликови, но за мене е готово. Беше преубаво, беше убав период од мојот живот но јас повеќе не се гледам во тоа, изјавил актерот.

Според некои, Патрик не е единствениот кој најавил дека си оди. Судејќи по ова, снимањето на нов серијал е доведено до прашање.

 

 

One comment

  • Dule

    2 јуни, 2011 at 14:31

    Bez nego nema da e ista serijava…Grey’s anatomy RULES!!!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi