Пејачот на “Hurts” повреден од обожавателки

10 јули, 20110
HURTS

Пејачот на дуото “Hurts” Тео Хачкрафт заврши во болница. Тој преживеа серизни повреди. Додека се симнувал по безбедносните скали, оние за во случај на пожар, зад него го пратела хистерична толпа на обожавателки кои во еден момент случајно го бутнале Тео. Тој паѓал по  долгите скали при што има сериозни повреди. Веднаш по тоа, настанала општа тепачка помеѓу девојките обвинувајќи се една за друга за сторената несреќа.

Ова не е прв случај да биде повреден некој од бендот. И минатата година во Германија имале искуство кога еден автомобил полн со обожавателки ги прател и предизвикал голем проблем.

Неверојатна е сличноста на името на бендот, hurts-болка, со она што навистина им се случува.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit