Преку улица се снима „порнич“!

14 август, 20110
pornofilm

Балкон на Третата Авенија, на терасата стои плавуша и на себе носи само црн прслук. Околу неа се плетка цела филмска екипа која ја снима порно актерката во провокативни пози.

За еден финансиски консултант од Њујорк ова било уште еден досаден ден како и вообичаено. Одеднаш, вниманието му го одзела една необична глетка. Наспроти зградата во која тој работи се снима порнич!

Сликите кои ги направил со својот iPhone во понеделникот, во истиот момент ги пратил до уредниците на порталот Curbed.com.

За Daily Mail, овој среќник, своето случајно воајерство го опишува како права лотарија во која тој добил џек пот. Тој тврди дека во Њујорк никогаш не се знае што следно ве очекува на улица и што ќе видите низ следниот отворен прозорец кон кој ќе погледнете.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi