Премиерно прикажување на спотот за “On the floor”на Џенифер Лопез

9 март, 20110
J.-Lo

Латино дивата Џенифер Лопез, премиерно го покажа својот најнов видео запис за синлот “On the floor”, во текот на емитувањето на шоуто Американски идол. Песната веќе се наоѓа на топ 10 листите ширум светот, и секаде е на првите позиции а на многу од нив го завзема и челното место. Се очекува ова да биде еден од големите хитови ова лето. “On the floor” е направена во соработка со раперот Пит Бул. Овој сингл е само најава за албумот кој треба да излезе на 19 април, а Џенифер го најави како албум на својата кариера.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi