Принцезата во Голф “трица“

16 јули, 20112
kate-gulf-sale

Кејт Миделтон го дала својот Фолксваген голф од 2001 година на аукција.

Сега кога таа е член на кралското семејство, има чест да се вози во најдобрите и најлускузните автомобили во светот, а плус ќе има и шофер кој ќе ја носи до каде што таа ќе посака. Не е ни чудно што својот стар автомобил таа си го дала на продажба.

Според извештајот, Sonny Brazil од Bucklebury, Berkshire, Англија го продава автомобилот на интернет страницата eBay, а се очекува да постигне добра сума.

 

2 comments

 • Dule

  16 јули, 2011 at 11:18

  ova e definitivo 4-ka…Ivan e vo pravo…Trojkite vo 2001 godina ne se ni proizveduvale….Proverete info pred da stavite naslov!!!

  Reply

 • Ivan

  16 јули, 2011 at 09:55

  Po farovite kako sto se gleda golfot e 4-ka, a ne 3-ka…

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit