Се „клецнале“ во полн автобус… па чекаат судска казна! :)

28 октомври, 20110
108652

Аманда Конфер и Рандал Петерсон биле уапсени откако имале секс во полн автобус. Тие имале сексуален однос пред полно патници, додека пријател им го чувал бебето.

Овој инцидент, се случил во автобус во родниот град на Рандал, во кој дошол поради слободните денови од издржувањето на затворска казна во Пенсилванија.

Рандал и  неговиот затворски колега влегле во автобусот. Во истиот автобус влегла и неговата девојка со бебето. Аманда го дала бебето да го причува нивниот пријател, додека тие на седиштето започнале да имаат секс.

„По неколку минути орален секс, Аманда ги соблекла гаќите и седнала врз Рандак, продолжувајќи го сексуалниот чин“, стоело во полицискиот извештај, а доказ за тоа е и снимката од надзорните камери.

Љубовниот пар од автобусот биле обвинети за непристојно однесување во јавност, а пред судија треба да излезат на 4 ноември.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi