Секој би „киднал“ од ваква венчавка :) Зетот мангуп до даска :)

6 август, 20110
Секој би „киднал“ од ваква венчавка :) Зетот мангуп до даска :)

Тематски свадби и венчавки не се ништо ново, некои парови едноставно сакаат да стапат во брак облечени во нивните омилени филмски ликови, или пак придружени од необични свадбени поворки.

Но, работите може да тргнат наопачки кога свадбата е уредена само по вкус на еден од брачните другари. Иако тоа немора да значи катастрофа, неуспехот е загарантиран ако темата на гостите им е пребизарна.

Токму такво изненадување им приредил момчето од видеото подолу, кој на својата идна сопруга и на гостите им претставил необичен гостин. Можеби ќе беше супер и остатокот од луѓето сето тоа да им изгледаше симпатично, но едноставно се се претвори во голем срам.

Погледнете ги сцените од необичната свадба.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi