Штрос Кан – секс машина!

18 јули, 20110
strauss-kahn-ridingnaslovna

Она што Штрос Кан и го признал на својата жена по малку наликува на сценарио за некој порно филм.

Тој на својата сопруга Ан Синклер и признал дека дента кога имал секс со собарката, за која е обвинат дека ја силувал, имал секс со уште две жени. 62 годишниот Кан е како супермен.

Тој во десет часот наутро ја намамил рецепционерката во својата соба, на чаша шампањ. Кога завршил со неа, повикал една девојка која работи во банка во Менхетен. Од 14 до 15:00 часот бил со неа во својата соба. Кога таа си заминала на ред дошла собарката, која после уживањето го оптужила за силување.

Кан на својата жена и рекол дека му требало малку опуштање пред претесдателските избори, каде тој е кандидат.

И после сето ова, неговата сипруга Ан застанала нанегова страна. Таа во судницата изјавила дека нејзиниот сопруг не е насилен. Можеби е наклонет кон жените, но никогашне би повредил жена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit