Сироти тие, немаат пари за панталони!!! Погледнете кои „фацки“ се шетаат по гаќи!!! :))))

22 октомври, 20110
naslovna

Можеби се едни од најбогатите жени на светот, но кога ќе ги видите како шетаат по улица сигурно ќе ви падне жал. Погледнете кои познати „цурици“ немаат пари да си купат панталони, или пак едноставно уживаат да се шетаат по гаќи:

Алис Делал

Бритни Спирс

Ријана

Мадона

Ева Лонгорија

Џулија Робертс

Мила Јовович

Памела Андерсон

Тејлор Момсен

Стефани Јакобсон

Мајли Сајрус

Лејди Гага

Мелоди Торнтон

Соланж Кноулс

Ферги

Дејзи Лоу

Кети Пери

Џесика Лондес

Киша

Лил Ким

Линзи Лохан

Кристина Агилера

Џоди Марш

Џанис Дикинсон

Блејк Лајвли

Ванеса Хадгинс

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi