Топ 5 “мажи” кои не сакаат жени… за жал :)

17 јули, 20110
Ricky_Martin

Многу е лошо разочарувањето кога една девојка ќе разбере дека момчето кое и се допаѓа всушност не сака жени. Ова се само дел од оние кои не ги сакаат жените, нажалост…

Рики Мартин.

Кога и да го погледнеме едноставно тој факт никако да ни влезе во глава, дека Рики Мартин сака мажи. Тој е толку убав што никогаш нема да можеме да прифатиме дека живее La vida loca.

Вентворт Милер

За него само може да кажеме неееее!!!!

Ни-Јо

Засега не е потврдено, но се шушка дека Ни-Јо си ги сака мажите. На многу жени не им се верува, па затоа тој се најде на место број три од оваа листа на која се наоѓаат мажите кои жените сакаат да ги вратат од нивните патишта.

Џорџ Мајкл

За него е веќе повеќе од очигледно дека си ги сака мажите. За тоа нема дилема. Но, сепак некои жени се фасцинираат од неговото тело, мускули и помалку им е криво што тој не ги сака жените.

Нели Патрик Харис

http://www.youtube.com/watch?v=2DSPUbMFgFQ&feature=player_embedded

Можеби не е претерано згоден, но има толкава смисла за хумор што жените едноставно паѓаат на него.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit