Видео: Rihanna во спална соба снимаше спот за песната “California King Bed”

11 мај, 20110
rihanna-gala-02

Сензуалната Rihanna овие денови снимаше спот за песната “California King Bed” . По двата видео записи во кои таа беше во садо-мазо стил, овој пат ја гледаме во сензуално и романтично издание. Деновиве таа се спрема за уште едно снимање на видео запис, за песната “Man Down” уште една песна од албумот “Loud”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi