Збунет и маѓепсан од „нешто“ змиолико

18 август, 20110
zbunetimagepsan

YouTube kорисникот iShowUFO одлучи да го сподели со јавноста искуството што го снимил со својата камера на 13-ти август и од кое е воодушевен.

Иако ни самиот тој не е сигурен за што станува збор, несомнено дека се работи за нешто навистина исклучително. Појавава наликува на некаков жив организам кој се нашол на  пространото сино небо и притоа како изгубено да трага по нешто или, пак, можеби, едноставно, ужива во светлосните зраци и сонцето.

За чудниов феномен кој ја заинтригира јавноста, сé уште не постои теорија која би го објаснила. Интернет популацијата на YouTube изнесува свои мислења за тоа што би можело ова да биде, но засега никој не излегол со конкретно издржано објаснување.

Можеби вие врз основа на фотографијава би можеле да се обидете да дадете свое објаснување или да развиете аргументирана теорија:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit