Жерард Депардје има проблем со бешиката:) вчера “мочкаше” во авион, а денес позади “скара на кило” во Даблин:))

19 август, 20110
gerard depardieu film set 180811

Само два дена после одложувањето на летот за Даблин, поради страмното уринирање во самиот авион пред  останатите патници, славниот француски актер е виден во филмското студио во Даблин на снимањето на неговиот последен филм во четвртокот. 62-годишникот е факир во се што прави!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi