Аксесоарите на „ Blanco“ за пролетта што доаѓа

24 јануари, 20120
0

Започнавте ли веќе со потрага по нови модни аксесоари за пролетната сезона која се наближува? Ако одговорот е да, тогаш веќе нема потреба да барате, зошто новата колекција аксесоари на Бланко за 2012 година веќе е факт. Пролетната колекција на марката предлага еден неверојатно широк дијапазон од аксесоари кои одговараат на сечиј стил и вкус.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma