Видео: Тешко се занемаруваат вакви докази за НЛО!

31 јули, 2012

Откако беше пуштена снимката од наводната посета на вонземјаните за време на ОИ во Лондон сега се појави уште една снимка направена во Велика Британија, но од февруари месец оваа година.

Со децении се зборува за летачките чинии кој наверојатно припаѓаат на вонземјани, овој пат тоа може да и само по себе доказ дена постои живот надвор од нашата планета.

Погледнете ја снимката во продолжение:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris