Елегантно! – „Carolina Herrera“

16 февруари, 20120
2

Колекцијата овој пат е класична и елегантна, екстремно женствена со совршено изразени женски силуети. Брендот и покрај сите модни струи во последно време останува верен на своите погледи кон модата и токму тоа ги прави уникатни нивните креации.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber