Ќе го заведува Обама или?! Мишел купила секси долна облека за 50.000 долари! :)))

31 јануари, 20120
e9r843y

Британскиот Телеграф ја пренел веста дека Мишел Обама заедно со катарската кралица затворила еден дел од Авенијата Медисон, само за да може мирно да купуваат во продавниците.

Мишел Обама наводно потрошила 50.000 долари на секси долна облека од познатата британска марка Agent Provocateur во Њујорк.

Веднаш почнале коментарите дека првата дама на САД сега ќе ја загуби наклонетоста на граѓаните бидејќи трошела многу пари за време на рецесија.

Сепак, портпаролот на американската прва дама изјавила дека тие тврдења биле целосно неточни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma