Прекрасни женски очила од „DKNY“

28 јануари, 20120
4

Брендот DKNY е добро познат по своите аксесоари, како часовници и секако очила. Нема како да не сте задоволни со квалитетот и луксузниот изглед на нивните производи. Нема сомнеж дека материјалот е со врвен квалитет, а дизајнот уникатен и единствен. Очилата се толку тренди, што носејќи ги имате чуство дека сте една од ѕвездите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma