15 јули, 2020

Помалиот син на оринцот Чарлс, Хари, кој е познат по тоа дека сака добри забави и ноќно лудување по дискотеките, неодамна бил виден во Артс клубот во Лондон во друштво на фудбалерот Бекам и една атрактивна русокоса.

Дејвид Бекам и Хари биле видени околу 3 часот по полноќ како излегуваат од клубот, заедно со пејачката Кетрин Џенкинс.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Шоубиз // Со кого принцот Хари лудува по лондонските клубови?!
Горе