Со кого принцот Хари лудува по лондонските клубови?!

5 февруари, 20120
r2f

Помалиот син на оринцот Чарлс, Хари, кој е познат по тоа дека сака добри забави и ноќно лудување по дискотеките, неодамна бил виден во Артс клубот во Лондон во друштво на фудбалерот Бекам и една атрактивна русокоса.

Дејвид Бекам и Хари биле видени околу 3 часот по полноќ како излегуваат од клубот, заедно со пејачката Кетрин Џенкинс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma