А како вие ќе изгледате на 60 години?!

21 февруари, 2013
star

За оние кои се жалат дека немаат енергија и време за вежбање, а тоа го оправдуваат со своите години, можеби не би било лошо да погледнат фотографија на овој 60-годишен човек!

Овој човек, потпишан како CrazyDrummer иако навистина изгледа перфектно, ќе мора повеќе да работи на себе за да го го стигне Рејмонд Муна (80) кој го држи Гинисовиот рекорд за најстариот бодибилдер на светот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi