А како вие ќе изгледате на 60 години?!

21 февруари, 20130
star

За оние кои се жалат дека немаат енергија и време за вежбање, а тоа го оправдуваат со своите години, можеби не би било лошо да погледнат фотографија на овој 60-годишен човек!

Овој човек, потпишан како CrazyDrummer иако навистина изгледа перфектно, ќе мора повеќе да работи на себе за да го го стигне Рејмонд Муна (80) кој го држи Гинисовиот рекорд за најстариот бодибилдер на светот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber