Невена од Големиот брат докажа дека нема целулит!

20 мај, 20130
3

Дама без мани! Една од најатрактивните станарки во куќата на Големиот брат е секако Невена Миличевиќ. Преубавата манекенка деновиве постави на својот Фејсбук профил неколку провокативни фотографии каде е во костим за капење покажувајќи го своето секси тело и секако докажувајќи дека нема ни грам целулит:)

Nevena Miličević

Nevena Miličevic

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi