Што прават денеска близначките од хоророт „The Shining“? (видео)

31 јануари, 2014
bliznachkite-od-hororot-shining-34-godini-podocna-169866

Лиса и Луиз сега имаат по 46 години, а после снимањето на „The Shining” никогаш повторно не се појавија на филмското платно. Сцената во која го викаат малечкиот Дени да си ига со нив, е врежана во сеќавањето на гледачите и претставува една од најморничавите филмски сцени снимени досега.

bliznachkite-od-hororot-shining-34-godini-podocna-169867

Лиса и Луиз Барнс се познати како близначките што се појавија во култниот хорор филм на режисерот Стенли Кјубрик „The Shining” снимен 1980 година. Сестрите Барнс се појавија како специјални гости на настанот одржан во Лондон, по повод 50-годишнината од создавањето на друг култен филм на Кјубрик, „Dr.Strangelove”.

httpv://www.youtube.com/watch?v=CMbI7DmLCNI

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi