Шокантни аудиозаписи на Анџелина Џоли: Поради ова би можеле да ѝ ги одземат децата

14 ноември, 20160
6

Анџелина Џоли побарала целосно старателство над своите шест деца во процесот на бракоразводната парница со Бред Пит, но нејзиниот план да биде единствениот старател е доведен е под знак прашалник поради наводното постоење на нејзините шокантни снимки.

Како што пишува британски „Сан“, постојат аудиозаписи кои би можеле да ја посрамотат славната актерка и да му помогнат на Бред да го добие старателството.

– Веруваме дека постојат аудиоснимки од Анџелина кои би биле динамит за неа кога би биле објавени. Никој не сака да „игра валкано, но Анџелина и нејзиниот тим се цврсто решени да го дискредитираат Бред за да не го добие старателството над децата – рекол извор.

Бред до неодамна беше под истрага на социјалната служба поради наводите дека ги малтретирал децата, но ослободен е од сите тужби. Се шпекулира дека истрагата ја иницирала Анџелина, за да во медиумите да биде претставен како насилник.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi