Ова се луѓето кои во 2016 имале најмногу среќа

16 јануари, 2017
4

Најсреќните луѓе на светот денес живеат во Данска и Швајцарија, потоа на Исланд, па во Норвешка и Финска, покажа последното истражување на World Happines Report во кое учествувале 157 држави.

Сепак, на оваа компилација објавена на Јутјуб, издвоени се луѓето кои имале најмногу среќа во 2016 година.

Погледнете и споделете со пријателите:

https://www.youtube.com/watch?v=mFwaWJhjU60

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi