Татко ја испратил својата ќерка на матурска забава, но еден детал вознемири многу луѓе

22 мај, 2018
11

Џеј Фили, поранешен американски фудбалер, а денес претприемач и спортски аналитичар, сподели фотографија на Твитер пред неговата ќерка да замине на матурската вечер, со зборовите дека на својата ќерка и на нејзиниот партнер им посакува добра забава под хаштаг “BadBoys” (лоши момци)

Меѓутоа фотографијата предизвикала бура од реакции меѓу корисниците на друштвените мрежи бидејќи таткото во раката држи пиштол.

Во Америка моментално се води дебата околу контролата на оружје поради бројни напади и пукања со смртоносни последици. Фили еден ден подоцна објавил извинување, тврдејќи тоа било шега и пиштолот не бил наполнет.

“Фотографијата од матурата која ја објавив требаше да биде шега. Мојата ќерка со своето момче се забавува подолго од една година и тие знаеа дека се шегувам” напишал таткото додавајќи дека е сериозен околу безбедноста кога е во прашање огненото оргужје и дека несакал да излезе нечувствителен на така важно прашање.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris