4 јуни, 2020

Не сака да ја крие својата љубов.

Актерот Леонардо ди Каприо беше фатен со девојката по име Камила Морона, 21-годишна манекенка и актерка од Аргентина.

Беше облечена во краток црн фустан, со кој ги привлече погледите на присутните.

Тие двајца се неколку месеци во врска, а според приказните кои кружат по холивудските кругови, Леонардо сериозно се вљубил во 23-години помладата Камила, па според шпекулациите, можно е наскоро да застане на лудиот камен.

Останува да видиме во која насока ќе оди нивната љубовна врска.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Го освои: Леонардо ди Каприо фатен со 23 години помладата партнерка
Горе