Го освои: Леонардо ди Каприо фатен со 23 години помладата партнерка

18 декември, 20180
leonardo

Не сака да ја крие својата љубов.

Актерот Леонардо ди Каприо беше фатен со девојката по име Камила Морона, 21-годишна манекенка и актерка од Аргентина.

Беше облечена во краток црн фустан, со кој ги привлече погледите на присутните.

Тие двајца се неколку месеци во врска, а според приказните кои кружат по холивудските кругови, Леонардо сериозно се вљубил во 23-години помладата Камила, па според шпекулациите, можно е наскоро да застане на лудиот камен.

Останува да видиме во која насока ќе оди нивната љубовна врска.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber