21 март, 2019

Радио

Популарниот пејач Саша Ковачевиќ во емисијата на Огњен Амиџиќ открил дека својата девојка Зорана ја запознал преку Инстаграм.

Но, провокативните прашања продолжиле од водителот, па Огњен го интересирало на колку години популарниот пејач ја изгубил невиноста. Одговорот на Ковачевиќ ги шокираше сите.

-Јас имав 17 години, а девојката 15. Со таа девојка подоцна бев во врска шест или седум години, открива Ковачевиќ на изненадување на присутните во студиото.

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Саша Ковачевиќ: Имав секс со 15 годишно девојче
Горе