Саша Ковачевиќ: Имав секс со 15 годишно девојче

30 март, 20180
7

Популарниот пејач Саша Ковачевиќ во емисијата на Огњен Амиџиќ открил дека својата девојка Зорана ја запознал преку Инстаграм.

Но, провокативните прашања продолжиле од водителот, па Огњен го интересирало на колку години популарниот пејач ја изгубил невиноста. Одговорот на Ковачевиќ ги шокираше сите.

-Јас имав 17 години, а девојката 15. Со таа девојка подоцна бев во врска шест или седум години, открива Ковачевиќ на изненадување на присутните во студиото.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris