Јелена Карлеуша ги загрижи фановите: Покажа што појадува и на никој не му беше јасно

30 март, 20180
6

Јелена Карлеуша сподели со јавноста фотографија од нејзиниот појадок, кој се состои од чаша вода и неколку апчиња.

Наместо раскошна трпеза, каква што многумина би очекувал еод неа, на малата бела чинија, пејачката ја чекаше нешто друго.

Многубројните фанови се запрашаа дали е се во ред. Сепак, наглите промени на времето тешко може да се поднесат, а во тој период сите се склони на разни здравствени проблеми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris