Повеќе од три милиони лајкови за еден ден: Крупен кадар во позадината на Ким Кардашијан

30 март, 20180
5

Најновата фотографија на американската старлета Ким Кардашијан има повеќе од 3,6 милиони лајкови за само 24 часа.

Ким навистина умее да предизвика хаос на интернет а несомнено и овој пат успеа во тоа, а беше доволно да објави фотографија од нејзиниот задник во танга.

Имено, на новата врела фотогрфија, Ким позира во секси долна облека, а во прв план е големиот задник.

За ријалити ѕвездата нема ден за пауза од провокација, едноставно мора постојано таа да биде во центарот на вниманието.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris