24 јануари, 2020

Радио

Сè тргна наопаку кога девојките открија дека во балоните всушност нема вода, туку нешто друго …

Еден познат американски јутубер сними таканаречен „prank“ и сакаше да се пошегува со девојките на плажата кои наседнаа на неговата шега. Имено, тој одлучи девојките да стават превез преку очите, а потоа им даде два балони, а тие мора да изберат еден и да седнат на него. Ако го одберат вистинскиот балон, во кој, наводно, има вода, тој им вети различни награди, од пари до прегратки и бакнежи. Сепак, сè тргна на лошо кога девојките открија дека во балоните всушност нема вода, туку нешто друго.

Погледнете го сами видеото…

Остави коментар

Почетна // вести // Се обиде да бакне непозната девојка на плажа: Прво се согласи, но потоа поради ова му „залепи“ шамар!
Горе