Бредли Купер и неговата љубов на прошетка во Њујорк

30 октомври, 2019
b

Иако руската манекенка Ирина Шајк и холивудскиот актер Бредли Купер ставија точка на четиригодишната љубов, нивната ќерка Леа им е апсолутен приоритет.

Наследничката подеднакво ужива да поминува време со мама и тато, а додека Ирина патува поради работата, Бредли го чува своето двегодишно мало девојче.

https://www.instagram.com/p/B4LAukEnL6S/?utm_source=ig_embed

Фотографите ги снимиле како шетаат по улиците во Њујорк, а таткото и ќерката си одговараат и со стилот.