Бредли Купер и неговата љубов на прошетка во Њујорк

30 октомври, 20190
b

Иако руската манекенка Ирина Шајк и холивудскиот актер Бредли Купер ставија точка на четиригодишната љубов, нивната ќерка Леа им е апсолутен приоритет.

Наследничката подеднакво ужива да поминува време со мама и тато, а додека Ирина патува поради работата, Бредли го чува своето двегодишно мало девојче.

https://www.instagram.com/p/B4LAukEnL6S/?utm_source=ig_embed

Фотографите ги снимиле како шетаат по улиците во Њујорк, а таткото и ќерката си одговараат и со стилот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris