Бракот е на стаклени нозе: Околу што се расправаат Амал И Џорџ Клуни?

30 октомври, 20190
ggg

Гласините дека бракот на Амал и Џорџ Клуни е во криза, не завршуваат. Двојката, која на секој чекор остава впечаток на љубов и поддршка, наводно е во криза, поради што одлучија да се разведат после пет години. Извори блиски до Клуни тврдат дека актерот е загрижен за безбедноста на своите деца, близнаците Еле и Александар, поради заканите што ги добива неговата сопруга заради нејзината политичка вмешаност.

– Ги живееме своите животи. Не се криеме, изјави неодамна актерот кој се чини дека го преживува стресот поради професијата на неговата сопруга.

-Џорџ сака да поминува повеќе време во Лос Анџелес со своите колеги од актерскиот свет, додека Амал е врзана за Европа поради својата работа. Џорџ тајно се консултирал со неговите адвокати за да се увери во случај Амал да одлучи да ги земе своите деца и неговото богатство.

Двојката, наводно, сè уште е посветена на решавање на сите проблеми што доведуваат до потешкотии во нивниот брак, па затоа одат на брачни советувања, изјавил изворот.

Амал и Џорџ Клуни се венчаа во септември 2014. година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris