13 шик сакоа кои можете да ги носите во деловни, но и во опуштени ситуации

28 октомври, 20190
сако

Без разлика дали станува збор за женска или машка гардероба, добрo сако е клучно парче што ги надминува трендовите и сезоните. Ако обрнеме внимание на материјалот, кројот и квалитетот, ќе можеме да го носиме сакото со години без никаков проблем.

За среќа, сакото е едно од најпосакуваните парчиња оваа сезона, така што изборот е навистина голем и шарен. Фокусот е ставен на карирани, монохроматски, пастелни, малку пошироки модели, заедничко нешто – тие можат да се носат со речиси било што, од тесни и широки фармерки и панталони, до здолништа со А-линија.

Она што исто така го обожаваме кај сакото е тоа што за еден момент обичниот стајлинг може да го претвори во елегантен момент, и можеме да го носиме во опуштени ситуации, како и на работа. Единствените работи што ви требаат за добар стајлинг со добро сако се фармерки и бела маица! Идеално, нели?

Во потрагата по дорбо сако, пронајдовме 13 одлични варијанти кои можете да ги погледнете во продолжение…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris