Catherine Zeta-Jones им пркоси на годините: Божицата од Велс со нова фризура

25 јули, 2019
k

Aктерка од Велс изгледа поеднакво добро како во младоста

Дека дамите може да изгледаат убаво исто како и во младоста, доказ е актерката Catherine Zeta-Jones (49).

Холивудската ѕвезда присуствуваше на модната ревија на модната куќа Fendi во Колосеумот во Рим, а друштво и  правеше нејзината ќерка, Carys (16).

Catherine во прекрасниот црвен фустан изгледаше како божица, а ја покажа и новата фризура како доказ дека косата фатена во пунџа може да ја подмлади жената.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi