Catherine Zeta-Jones им пркоси на годините: Божицата од Велс со нова фризура

25 јули, 20190
k

Aктерка од Велс изгледа поеднакво добро како во младоста

Дека дамите може да изгледаат убаво исто како и во младоста, доказ е актерката Catherine Zeta-Jones (49).

Холивудската ѕвезда присуствуваше на модната ревија на модната куќа Fendi во Колосеумот во Рим, а друштво и  правеше нејзината ќерка, Carys (16).

Catherine во прекрасниот црвен фустан изгледаше како божица, а ја покажа и новата фризура како доказ дека косата фатена во пунџа може да ја подмлади жената.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/