„The Beatles“ и мода: Stella McCartney лансираше колекција посветена на бендот на нејзиниот татко

25 јули, 20190
Capture

Stella McCartney, познатата британска дизајнерка и ќерка на Paul McCartney, лансираше колекција посветена на бендот на нејзиниот татко – The Beatels.

Инспирирана од филмот за The Beatles – “Yellow Submarine”, таа колекцијата  ја нарече All Together Now.

Во продолжение погледнете ја новата колекција на Stella McCartney:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/