24 јуни, 2019

Радио

Помлада е четириесет години од својот познат партнер!

Ејми Ен Престон е девојка на еден од најпознатите рокери во светот, кој е четириесет години постар од неа! Фронтменот од групата Aerosmith, Стивен Тајлер, има 70 години. Ејми има 30 години и во врска се веќе две години. Оваа недела, со гордост прошетаа на црвениот тепих на доделувањето на iHearts наградите во Лос Анџелес.

Запознајте ја Ејми!

View this post on Instagram

Greenroomish.

A post shared by Aimee Ann (@theaimeeann) on

Остави коментар

Почетна // Забава // Дали знаете чија е оваа девојка?
Горе