Дали знаете чија е оваа девојка?

19 март, 20190
qwee

Помлада е четириесет години од својот познат партнер!

Ејми Ен Престон е девојка на еден од најпознатите рокери во светот, кој е четириесет години постар од неа! Фронтменот од групата Aerosmith, Стивен Тајлер, има 70 години. Ејми има 30 години и во врска се веќе две години. Оваа недела, со гордост прошетаа на црвениот тепих на доделувањето на iHearts наградите во Лос Анџелес.

Запознајте ја Ејми!

View this post on Instagram

Greenroomish.

A post shared by Aimee Preston (@theaimeeann) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber