17 септември, 2019

Радио

Канадскиот пејач Justin Biber (24) неодамна призна дека побарал помош од психолог поради депресија.

View this post on Instagram

Omg 😱😍 #justinbieber #bigboy ☺️

A post shared by justin bieber my heart (@justinbieber.drew_myheart) on

Како што рече, му било советувано да поминува повеќе време со неговата сопруга, моделот Hailey Baldwin, и да се посвети на активностите што ги сака.

Возењето скејт му е една од омилените.

Остави коментар

Почетна // Забава // Фотографијата кажува повеќе од зборови: Лекот на Biber против депресија
Горе