Фотографијата кажува повеќе од зборови: Лекот на Biber против депресија

8 март, 20190
justin

Канадскиот пејач Justin Biber (24) неодамна призна дека побарал помош од психолог поради депресија.

View this post on Instagram

Omg 😱😍 #justinbieber #bigboy ☺️

A post shared by justin bieber my heart (@justinbieber.drew_myheart) on

Како што рече, му било советувано да поминува повеќе време со неговата сопруга, моделот Hailey Baldwin, и да се посвети на активностите што ги сака.

https://www.instagram.com/p/Buv2NNSBM_8/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_locale_test

Возењето скејт му е една од омилените.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber