Andriana Lima: Секогаш елегантна во друштво на пријателките

8 март, 20190
limaaa

Адријана Лима (37), поранешниот ангел на Victoria’s Secret, се труди секогаш да изгледа елегантно.

Бразилската манекенка се сретна со пријателките на ручек во Лос Анџелес, а нејзината комбинација ги доби сите пофалби од модните критичари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber