28 февруари, 2020

Радио

Lindsay Lohan неколку месеци се подготвува за улогата на судија во шоуто „The Masked Singer Australia“, натпревар по пеење каде што славните личности се натпреваруваат едни со други во луди костими за да го сокријат својот идентитет, оставајќи ја публиката и судиите да го изберат најдобриот. Се чини дека актерката за време на неодамнешната посета на земјата се навикнала на  австралиски акцент.

View this post on Instagram

@themaskedsingerau 💕

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

 Ако сте нови во светот на Lindsay Lohan, таа има посебна дарба за усвојување акценти. Претходно оваа година Entertainment Tonight ја праша Lohan за нејзиниот се ‘почуден акцент, и таа објасни дека нејзиниот акцент се менува, бидејќи таа често патува на различни дестинации. Perez Hilton забележа уште еден интересен дијалект.

Еднаш глумица, засекогаш глумица!

Остави коментар

Почетна // Забава // Lindsay Lohan има нов бизарен акцент
Горе